Новий підхід до виробництва гібридних композиційних матеріалів, армованих волокном

Beloshenko, V.A та Білошенко, В.О. та Белошенко, В.А. та Voznyak, А.V. та Возняк, А.В та Возняк, А.В. та Voznyak, Yu.V. та Возняк, Ю.В. та Возняк, Ю.В. та Savchenko, B. та Савченко, Б. та Савченко, Б. (2017) Новий підхід до виробництва гібридних композиційних матеріалів, армованих волокном. Composites Part B, 112. с. 22-30.

[img] Text
Comp part B.pdf

Завантажити (3MB)

Резюме

У цьому дослідженні розглянуто новий підхід до виробництва гібридних композитів, що полягає у формуванні полімерних волокон in-situ з полімерної матриці та одночасною орієнтацією синтетичних волокон. Такий гібридний композит може складатися з трьох та більше компонентів, включаючи синтетичні волокна, in-situ генеровані полімерні волокна та неорієнтовану полімерну матрицю. Ця можливість демонструється на прикладі системи лінійний поліетилен низької густини та базальтові волокна (ЛПЕНГ/БВ). Гібридний ефект (в два рази збільшений модуль Юнга, в 1.3 раза збільшена границя текучості, в три рази збільшена ударна міцність ЛПЕНГ) досягається завдяки самоармуюючому ефекту та покращенню міжфазної взаємодії в результаті орієнтації волокон і формування ефективних фізичних зцеплень між БВ і сіткою переплетених волокон ЛПЕНГ.

Тип елементу : Стаття
Неконтрольовані ключові слова: Гібрид, полімерні матричні композити, мікроструктури, пластична деформація, електронна мікроскопія, екструзія.
Теми: Наукові матеріали > Статті в журналах
Наукові матеріали > Статті в журналах > Природничі науки
Підрозділи: Навчально-науковий інститут ресторанно-готельного бізнесу > Кафедра загально-інженерних дисциплін та обладнання
Користувач, що депонує: Адміністратор репозиторію
Дата внесення: 22 Жов 2018 09:16
Останні зміни: 22 Жов 2018 09:16
URI: http://elibrary.donnuet.edu.ua/id/eprint/986

Дії (потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантаження документа

Завантажень помісячно за останній рік

Детальна статистика завантажень