Сучасні проблеми безпечності взуття для дітей

Kycher, Yuliya та Кучер, Юлія Євгенівна (2017) Сучасні проблеми безпечності взуття для дітей. Електронний журнал "Ефективна економіка" (5). ISSN 2307-2105

[img]
Перегляд
Text
Kucher_article_12_05_2017 (2).pdf

Завантажити (600kB) | Перегляд

Резюме

В статті розглянуто поняття безпеки товарів. Визначено місце безпеки взуття для дітей у системі технічного регулювання. Сформульовано перелік видів безпеки взуття, на основі яких мають визначатися відповідні вимоги. Конструкція взуття та її членування для дітей у загальному визначаються віковими змінами стопи, модні тенденції сьогодення проявляються насамперед у кольоровій гамі, декоративних елементах тощо. У зв'язку з постійно зростаючими вимогами до якості взуття, все більш очевидним стає те, що особливе місце має зайняти забезпечення стабільного зростання цього показника взагалі і зокрема, надійності виробів, що дозволить підвищити ефективність вітчизняного виробництва та зайняти лідируюче положення на ринку взуття. Для цього необхідно проаналізувати критерії якості взуття для дітей та розробити систему вимог якості та безпечності взуттєвих виробів для дітей.

Тип елементу : Стаття
Неконтрольовані ключові слова: взуття для дітей, обов’язкові вимоги, технічне регулювання, види безпеки, нормативний документ, шкідливі матеріали.
Теми: Наукові матеріали > Статті в журналах > Економіка
Наукові матеріали > Статті в журналах
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки і підприємництва > Кафедра підприємництва і торгівлі
Користувач, що депонує: Адміністратор репозиторію
Дата внесення: 03 Жов 2017 10:43
Останні зміни: 03 Жов 2017 10:43
URI: http://elibrary.donnuet.edu.ua/id/eprint/240

Дії (потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантаження документа

Завантажень помісячно за останній рік

Детальна статистика завантажень