Теоретико-методологічні засади розвитку фінансової системи України на основі інноваційно-інвестиційних стратегій : колективна монографія / За заг. ред. д.е.н., проф. Н.О. Слободянюк. – Кривий Ріг: ДонНУЕТ, 2020. – 208 с.

Slobodyanyuk, Natalja та Слободянюк, Наталя Олександрівна та Слободянюк, Наталья Александровна та Yankovskyi, Valeriy та Янковський, Валерій Андрійович та Янковский, Валерий Андреевич та Gudz, Iurii та Гудзь, Юрій Федорович та Гудзь, Юрий Федорович та Балинська, Олена Володимирівна та Брежнєва-Єрмоленко, Ольга Василівна та Бурак, Павло Валерійович та Гончар, Вікторія Василівна та Горохова, Тетяна Вадимівна та Дереза, Вячеслав Миколайович та Дядюра, Карина Вадимівна та Калінін, Олександр Володимирович та Коновалова, Марта Валеріївна та Куртяник, Михайло Сергійович та Маматова, Лейла Шаміліївна та Пріхно, Ірина Миколаївна та Самойлик, Юлія Василівна та Сіраш, Світлана Сергіївна та Степаненко, Владислав Олегович та Тімофєєва, Лілія Юріївна та Хаджинова, Олена Вікторівна та Черната, Тетяна Миколаївна та Штик, Юлія В’ячеславівна та Shtyk, Yulia та Штык, Юлия Вячеславовна та Юнацький, Мар’ян Олегович та Яворська, Оксана Григоріївна та Ящишина, Ірина Володимирівна (2020) Теоретико-методологічні засади розвитку фінансової системи України на основі інноваційно-інвестиційних стратегій : колективна монографія / За заг. ред. д.е.н., проф. Н.О. Слободянюк. – Кривий Ріг: ДонНУЕТ, 2020. – 208 с. Інший. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

[img]
Перегляд
Text
КФБС - Монографія (2020).pdf

Завантажити (4MB) | Перегляд

Резюме

Наукова новизна очікуваних результатів полягає в розробці теоретико- методичних основ формування механізмів управління фінансовою системою України на основі інноваційно-інвестиційних стратегій, що мають практичну цінність. Основні положення, котрі відображають наукову новизну дослідження, полягають у наступному: - розроблено алгоритм бюджетного моніторингу щодо визначення напрямів бюджетної політики задля коригування бюджетної діяльності для досягнення мети; - складено рейтинг банків за найпривабливішими умовами для кредитування аграрного сектору економіки; - розроблено модель функціонування кредитного сільськогосподарського кооперативу; - розвинуто методичні засади здійснення імпакт-інвестування; систематизовано термінологічний апарат дефініції «фінансова безпека»; уточнено ієрархічну підпорядкованість і складові фінансової безпеки; розроблено реструктуризовану систему фінансової безпеки України; визначено вплив виробничих, фінансово-економічних та соціальних показників підприємства на рівень його економічної безпеки; - розвинуто методичні засади оцінки інтелектуального капіталу підприємства в умовах Smart-економіки; - систематизовано основні моделі інтелектуального капіталу підприємства вітчизняних та зарубіжних дослідників; - обґрунтовано теоретико-методичні основи щодо механізму формування та використання резервів суб’єктами господарювання; - дістали подальшого розвитку теоретичні основи щодо стратегії управління фінансовою безпекою підприємства; - уточнено складові механізму економічної безпеки підприємства; розвинуто методичні інституційні засади економічної безпеки підприємств з інноваційно-технологічним розвитком; - уточнено основні категорії бізнес-процесів підприємства, сутність, склад та життєвий цикл BPM; - розроблено модель можливостей BMP для бізнесу в епоху цифровізації; обґрунтовано матрицю визначень нового центру генерації прибутків підприємств; - обґрунтовано формування інтегрованого підходу до оцінки управління конкурентоспроможністю морської транспортної інфраструктури; - визначено вплив інфляційного таргетування НБУ на показники банківської системи України. Колективна монографія розрахована на широке коло читачів, які досліджують питання активізації інноваційно-технологічної діяльності, фінансування інновацій та інвестицій, вдосконалення механізму управління фінансовою системою України на основі інноваційно-інвестиційних стратегій. Це спеціалісти-практики: державні службовці, податківці, фінансові менеджери, фахівці банківських установ, страхових компаній, інвестиційних і пенсійних фондів тощо. Монографія розрахована на науковців, викладачів, аспірантів та студентів економічних спеціальностей закладів вищої освіти.

Тип елементу : Монографія (Інший)
Неконтрольовані ключові слова: фінансова безпека, антикризове управління, інноваційно-інвестиційні стратегії, податково-бюджетні механізми, банківський сектор, фінансова система України, страхові компанії
Теми: Наукові матеріали > Монографії
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки, управління та адміністрування > Кафедра фінансів, обліку та оподаткування
Користувач, що депонує: Адміністратор репозиторію
Дата внесення: 12 Січ 2021 11:23
Останні зміни: 12 Січ 2021 11:23
URI: http://elibrary.donnuet.edu.ua/id/eprint/2173

Дії (потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантаження документа

Завантажень помісячно за останній рік

Детальна статистика завантажень