Особливості виникнення службово-трудових відносин з жінками – кандидатами на службу до національної поліції України

Shulzhenko, Ihor та Шульженко, Ігор Владиславович (2017) Особливості виникнення службово-трудових відносин з жінками – кандидатами на службу до національної поліції України. Інтелект, особистість, цивілізація (14). с. 55-61. ISSN 2079-4835

[img]
Перегляд
Text
Sulzhenko_article_02_09_2017.pdf

Завантажити (310kB) | Перегляд

Резюме

Стаття присвячена проблемі правової колізії, що виникає при застосуванні норм, які надають юридичні гарантії і застосовують правові обмеження у галузі виникнення трудових відносин з жінками, що бажають проходити службу в Національній поліції України. На підставі положень чинних нормативно-правових актів про проходження служби в Національній поліції України досліджено проблему дисбалансу між юридичними гарантіями і правовими обмеженнями у галузі виникнення службово-трудових правовідносин з жінками – кандидатами на службу до Національної поліції. Автором надано пропозиції щодо удосконалення і перспектив подальшого розвитку законодавства, яке регулює процедуру виникнення службово-трудових відносин з жінками. Дослідник зазначає, що виникнення службово-трудових правовідносин як з чоловіком так і з жінкою кандидатом на службу до Національної поліції України починається з моменту зарахування останніх до штату відповідного органу Національної поліції України. Але процес прийняття жінок – кандидатів на службу до Національної поліції має свої особливості і пов’язаний одночасно зі специфікою професійної діяльності працівника поліції (тобто враховує особливості майбутньої професії) та з біофізичними і фізіологічними особливостями жіночого організму (тобто враховує стать кандидата на службу). На підставі дослідження здійснено висновок, що процес виникнення службово-трудових відносин з жінками – кандидатами на службу до Національній поліції України передбачає з однієї сторони надання додаткових юридичних гарантій, а з іншої застосування певних обмежень зумовлених біофізичними і фізіологічними особливостями жіночого організму та специфікою проходження служби у Національній поліції України. Отже протиріччя між нормами, що містять юридичні гарантії з однієї сторони і застосовують правові обмеження з іншої потребують правового удосконалення і збалансування з метою усунення правової колізії.

Тип елементу : Стаття
Неконтрольовані ключові слова: юридичні гарантії, трудові відносини, Національна поліція України, правові обмеження, жінки – кандидати на службу, професійна діяльність, пільги.
Теми: Наукові журнали ДонНУЕТ > Інтелект. Особистість. Цивілізація
Підрозділи: Навчально-науковий інститут управління та адміністрування > Кафедра гуманітарних і правових дисциплін
Користувач, що депонує: Адміністратор репозиторію
Дата внесення: 28 Вер 2017 07:15
Останні зміни: 28 Вер 2017 07:15
URI: http://elibrary.donnuet.edu.ua/id/eprint/195

Дії (потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантаження документа

Завантажень помісячно за останній рік

Детальна статистика завантажень