Формування показників пропорційності розвитку у діяльності підприємств гірничодобувної галузі

Beridze, Tatiyna та Берідзе, Тетяна Михайлівна та Barabanova, Valentina та Барабанова, Валентина Віталіївна (2016) Формування показників пропорційності розвитку у діяльності підприємств гірничодобувної галузі. Інвестиції: практика та досвід. (16). с. 10-13. ISSN 2306-6814

[img]
Перегляд
Text
Barabanova_article_14_08_2016.pdf.pdf

Завантажити (211kB) | Перегляд
Офіційний URL: http://www.investplan.com.ua/?op=7

Резюме

Одним із напрямів забезпечення ефективного управління є аналіз пропорційності розподілу соціально-економічних показників. Зазначено, що серед завдань статистичного аналізу пропорційності гірничодобувної галузі Криворізького регіону основне місце належить завданню впорядкування узгодженості розподілу таких соціально-економічних показників, як ресурсів і результатів діяльності;доходів і витрат; капіталів і доходів підприємств. Визначено коефіцієнти локалізації для підприємств для гірничорудного комплексу, значення яких дозволило ранжувати підприємства і відповідно дослідити динаміку залежності доходів від вартості сукупних витрат та вплив на формування коефіцієнта концентрації. Відповідно опосередковано досліджена динаміка ефективності управління підприємствами. Проведено дослідження рівномірності розподілу доходів від вартості сукупних витрат. Дослідження проводилось на основі побудови кривої Лоренця. Аналіз кривої Лоренця показав, що з часом знижується доходність підприємств регіону.

Тип елементу : Стаття
Неконтрольовані ключові слова: коефіцієнт локалізації, коефіцієнт концентрації, крива Лоренца, управління, доходність підприємства, статистичний аналіз.
Теми: Наукові матеріали > Статті в журналах > Економіка
Наукові матеріали > Статті в журналах
Підрозділи: Навчально-науковий інститут управління та адміністрування > Кафедра маркетингу та менеджменту
Користувач, що депонує: Адміністратор репозиторію
Дата внесення: 27 Вер 2017 12:44
Останні зміни: 27 Вер 2017 12:44
URI: http://elibrary.donnuet.edu.ua/id/eprint/186

Дії (потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантаження документа

Завантажень помісячно за останній рік

Детальна статистика завантажень