Оптимізація грошових потоків підприємств гірничовидобувного комплексу

Kycher, Yuliya та Кучер, Юлія Євгенівна та Voloshina, Ekaterina та Волошина, Катерина Андріївна (2016) Оптимізація грошових потоків підприємств гірничовидобувного комплексу. Вісник Хмельницького національного університету(економічні науки) (6). с. 292-295. ISSN 2307-5740

[img]
Перегляд
Text
Kucher_article_05_11_2016 (1).pdf

Завантажити (404kB) | Перегляд
Офіційний URL: http://khnu.km.ua

Резюме

В умовах фінасово-інвестційної скрути, вітчизняні підприємства гірничовидобувного комплексу вимушені застосовувати агресивну політику управління грошовими потоками, що дозволяє економити та акумулювати грошові кошти для вирішення завдань подальшого розвитку. На основі теоретичних та практичних досліджень поставлено мету – виявити проблемні питання в області управління грошовими потоками та запропонувати модель оптимізації залишку грошових активів для підприємств гірничовидобувного комплексу. На основі узагальнення існуючих підходів до вирішення проблем оптимізації грошових потоків та факторного аналізу фінансових результатів діяльності підприємств гірничовидобувного комплексу сформовано модель оптимізації грошових потоків, що враховує результати фінансової та інвестиційної діяльності. Відповідний підхід надає змогу отримати вичерпну картину в області управління грошовими потоками на гірничовидобувних підприємствах.

Тип елементу : Стаття
Неконтрольовані ключові слова: грошові кошти, коефіцієнт ліквідності, платоспроможність, чистий грошовий потік, модель оптимізації грошових потоків, ефективність управління.
Теми: Наукові матеріали > Статті в журналах > Економіка
Наукові матеріали > Статті в журналах
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки і підприємництва > Кафедра підприємництва і торгівлі
Користувач, що депонує: Адміністратор репозиторію
Дата внесення: 26 Вер 2017 13:51
Останні зміни: 26 Вер 2017 13:51
URI: http://elibrary.donnuet.edu.ua/id/eprint/165

Дії (потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантаження документа

Завантажень помісячно за останній рік

Детальна статистика завантажень