Просторова детермінація основних напрямів управлінського впливу в регіональному менеджменті

Bavyko, Aleksandr та Бавико, Олександр Євгенович (2015) Просторова детермінація основних напрямів управлінського впливу в регіональному менеджменті. Інвестиції: практика та досвід (12). с. 4-9. ISSN 2306-6814

[img]
Перегляд
Text
Bavyko_article_06_06_2015.pdf

Завантажити (556kB) | Перегляд
Офіційний URL: http://www.investplan.com.ua/

Резюме

У дослідженні обгрунтовується необхідність трансформації управлінських інструментів регіонального менеджменту у відповідності до специфіки постіндустріального розвитку регіональної економіки. Вплив сучасних технологій призводить до змін у парадигмі території, яка з фізичного базису розміщення об'єктів економічної діяльності перетворюється в економічний простір, що визначається наступними характеристиками: глобалізована просторово-інформаційна система; середовище, що створюється у процесі взаємодії суб'єктів економічної діяльності; мережева організація взаємодії соціально-економічних суб'єктів, що характеризується горизонтальною архітектонікою, здатністю до самоорганізації та саморозвитку, збільшенням синергетичного ефекту. Визначення напрямів розвитку регіонального економічного розвитку та відповідних управлінських інструментів регіонального менеджменту базується на типології просторового розвитку регіонів. За сучасних умов формування мережевої економіки в Україні, в основу типології просторового розвитку регіонів покладено критерії: економіко-географічне положення регіону в національному економічному просторі; ступінь входження регіону у глобальний економічний простір; характер взаємодії господарюючих суб'єктів у регіоні. У відповідності до специфіки просторового розвитку регіонів визначаються основні напрями розвитку.

Тип елементу : Стаття
Неконтрольовані ключові слова: регіональний менеджмент, просторовий розвиток, мережева економіка, індикатори просторового розвитку, напрями просторового розвитку.
Теми: Наукові матеріали > Статті в журналах > Економіка
Наукові матеріали > Статті в журналах
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки і підприємництва > Кафедра підприємництва і торгівлі
Користувач, що депонує: Адміністратор репозиторію
Дата внесення: 26 Вер 2017 13:05
Останні зміни: 26 Вер 2017 13:05
URI: http://elibrary.donnuet.edu.ua/id/eprint/159

Дії (потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантаження документа

Завантажень помісячно за останній рік

Детальна статистика завантажень