Конкурентоспроможність національної економіки: цивілізаційні виміри та особливості управління в умовах глобалізації / [О.Б. Чернега, Ю.Г. Бочарова. М-во освіти і науки, молоді та спорту України]. – Донецьк: ООО «Східний видавничий дім» , 2011. – 348 с.

Чернега, Оксана Богданівна та Бочарова, Юлія Геннадіївна Конкурентоспроможність національної економіки: цивілізаційні виміри та особливості управління в умовах глобалізації / [О.Б. Чернега, Ю.Г. Бочарова. М-во освіти і науки, молоді та спорту України]. – Донецьк: ООО «Східний видавничий дім» , 2011. – 348 с. Документація. ..

[img]
Перегляд
Text
М_8.pdf

Завантажити (10MB) | Перегляд

Резюме

Внутрішній дуалізм та суперечливість глобалізаційних процесів, що сьогодні формують контури «нового світового порядку», об’єктивно засвідчують необхідність постійного моніторингу та управління конкурентоспроможністю країн у геоекономічній та геополітичній площині. Селективний розвиток цивілізаційного потенціалу виступає важливою складовою та умовою реалізації ефективної стратегії управління та підвищення конкурентоспроможності національної економіки в умовах глобалізації. У монографії досліджені теоретико-методологічні засади формування конкурентоспроможності національної економіки; визначена цивілізаційна складова конкурентоспроможності країн та національних економік; здійснено компаративний аналіз методичних підходів та результатів оцінки конкурентоспроможності країн та національних економік міжнародними інститутами; проведено аналіз глобальних асиметрій та дисбалансів соціально- економічного розвитку; доведено вплив цивілізаційної складової на параметри розвитку та рівень конкурентоспроможності країн та національних економік; здійснено моніторинг конкурентних позицій та оцінку впливу цивілізаційної складової на рівень конкурентоспроможності національної економіки України; запропоновано концепцію підвищення рівня конкурентоспроможності національної економіки України на засадах селективного розвитку її цивілізаційного потенціалу. Призначена для викладачів, науковців, студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, представників державних органів влади.

Тип елементу : Монографія (Документація)
Теми: Наукові матеріали > Монографії
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки, управління та адміністрування > Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин
Користувач, що депонує: Адміністратор репозиторію
Дата внесення: 11 Вер 2019 09:50
Останні зміни: 11 Вер 2019 09:50
URI: http://elibrary.donnuet.edu.ua/id/eprint/1578

Дії (потрібно увійти)

Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантаження документа

Завантажень помісячно за останній рік

Детальна статистика завантажень